Kilka Słów O Nas

Wypożyczalnia samochodów Nocne Rentals oferuje wynajem aut na terenie Poznania i okolic. Dysponujemy samochodami osobowymi z segmentów sportowych. Wypożyczalnia samochodów Loty Rentals w Poznaniu znajduje się 8 min od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieduża odległość, dzieląca naszą siedzibę od centrum sprawia, że usługi wypożyczalni są bardzo popularne zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy szybki wynajem aut bez  zbędnych formalności. Działamy 24h 7 dni w tygodniu.

Gdy jako Nocne Loty zaczynaliśmy w 2017 roku, nie spodziewaliśmy się, iż zamiłowanie do motoryzacji doprowadzi nas do tego miejsca. Największe imprezy motoryzacyjne w Wielkopolsce są automatycznie kojarzone z Nocnymi Lotami. W 2020 roku postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność o wypożyczalnie samochodów sportowych tak, by każdy miłośnik motoryzacji miał okazję spełnić swoje marzenia.

 

Co Właściwie robimy i kim jesteśmy?

To wszystko tu, tworzą nie samochody, lecz ludzie. Osoby które są pełne pasji, pomysłów, poświęcają swój czas aby zrealizować jakiś cel, żeby rozwijać swoje zainteresowania i poczuć nutkę rywalizacji. Rywalizacja pod każdym względem, tuningu, czasu włożonego w auto, umiejętności, opanowania swojego auta, względnie swojego ciała, pokonanie barier… Weekend, wieczór… Więc wybieramy miejsce, cel spotkania i tam jedziemy. Zmiana miejsca, cruising, jakieś zabawy na asfalcie… W ciepłe dni grill, jezioro, jakaś luźna przejażdżka. W końcu…

Adrenalina, emocje. Zapach benzyny, to jest to, co lubimy, to jest to, co nas napędza! Najlepsze eventy to te, na których można powiedzieć o nas pozytywne rzeczy, a nie tylko określać nas jako wariatów, szaleńców…

Lubimy pomagać, potrafimy pomagać. Akcje charytatywne, zbiórki słodyczy dla dzieciaków, karmy dla psów i kotów, imprezy motoryzacyjne na szczytny cel. Tak. To nas buduje, to nas łączy. Jesteśmy jak katar, potrafimy zarazić pozytywnymi emocjami, potrafimy wywołać uśmiech na twarzy. Gotowi na wejście w nasz świat? ????

Więc przekręć kluczyk, wrzuć bieg i w drogę!

???? Widzimy się, na prostej ????

Nocne Loty.